Кошик
19 відгуків
Частотні перетворювачі, серво, блоки живлення та ПЛК Delta Electronics
Контакти
RTS-Ukraine - офіційний дистриб'ютор та сервісний центр компанії Delta Electronics в Україні
вул. Святослава Хороброго (Чкалова), 29А, Дніпро, Україна
+380 (68) 239-22-23
Днепр - продажи
+380 (56) 239-22-23
АТС, Склад, Бухгалтерия
+380 (97) 848-36-02
Киев - продажи
+380 (67) 637-15-26
Запорожье-продажи
+380 (96) 331-31-30
Харьков - продажи
+38 (068) 239 22 23
  • Телефон+38 (056) 770 04 00

Розточний верстат за 14 днів на базі обладнання Delta Electronics

Розточний верстат за 14 днів на базі обладнання Delta Electronics

Машинобудівна компанія «Навігатор-Л», що спеціалізується на розробці і виробництві нестандартного обладнання для підприємств паливно-енергетичної галузі, нафтогазовидобувної та електрогенеруючої промисловості, спільно з інженерами компанії «СРВ-Україна», розробила та успішно впровадила унікальний переносний розточний верстат, призначений для обробки отворів фланцевих з'єднань вузлів гідротурбін. У проекті застосовувалося устаткування Дельта-Електронікс.

Складність завдання полягає в тому, що масивні деталі вагою сотні тон скріплюються величезними болтами, отвори під які розточуються за місцем з ювелірною точністю.

Верстат складається з трьох вузлів: силового блоку, блоку управління і власне, механічної частини. Обертання шпинделя і подача наводиться двома сервомоторами через редуктори, роботою механізму управляє контролер, інтерфейс системи реалізований засобами панелі оператора.

Відсутність достатнього часу на розробку підштовхнуло до оригінального рішення: відмовити від класичної більш громіздкою схеми число-імпульсного управління сервоприводами на користь більш простого способу, коли ПЛК тільки обробляє блокування і видає сигнали управління, а завдання швидкості передається по інтерфейсу безпосередньо на привід з панелі оператора.

Обладнання Дельта-Електронікс в черговий раз показав себе в цій задачі з кращого боку. Завдяки тому що все обладнання було від одного виробника, воно відмінно "состыковалось", а просте і повнофункціональне ПО (яке до того ж ще й безкоштовний) дозволило запрограмувати ПЛК і панель інструментів в лічені години.

Незважаючи на те, що подібне завдання можна було з успіхом вирішити з допомогою класичного чатотно-регульованого приводу, замовник вибрав серво, за їх компактність, жорсткі моментні характеристики і невисоку ціну (комплект сервоприводу обійшовся в тугіше ціну, що і "частотники" з хорошим асинхронним двигуном і енкодером).

У підсумку проект був реалізований в самі стислі терміни. На все про все пішло всього два тижні. До нашого здивування установка запрацювала з першого разу і за своїми характеристиками повністю відповідала очікуванням замовника.

Застосоване обладнання та програмне забезпечення Дельта-Електронікс:

  • Сервоприводи серії ASDA-B2 400 і 700 Вт.
  • Програмне забезпечення конфігурування ASDA_Soft V5.02.46
  • Програмований логічний контролер DVP24ES200T з модулем розширення DVP16XN211T.
  • Інструментальне ПО: ISPSoft 2.05
  • Панель оператора DOP-B07E515.
  • Інструментальне ПО DOPSoft 1.01.10

 

 

Пульт оператора з панеллю DOP-B і екраном для відеокамери

 

Інтерфейс панелі оператора

 

Хотіли б нагадати, що майже все програмне забезпечення компанія Delta Electronics поставляє безкоштовно, більш того, його можна завантажити з офіційного сайту виробника і спробувати вже до купівлі обладнання.

 

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner