Кошик
19 відгуків
Частотні перетворювачі, серво, блоки живлення та ПЛК Delta Electronics
Контакти
RTS-Ukraine - офіційний дистриб'ютор та сервісний центр компанії Delta Electronics в Україні
вул. Святослава Хороброго (Чкалова), 29А, Дніпро, Україна
+380 (68) 239-22-23
Днепр - продажи
+380 (56) 239-22-23
АТС, Склад, Бухгалтерия
+380 (97) 848-36-02
Киев - продажи
+380 (67) 637-15-26
Запорожье-продажи
+380 (96) 331-31-30
Харьков - продажи
+38 (068) 239 22 23
  • Телефон+38 (056) 770 04 00

Енергоефективні рішення від DELTA ELECTRONICS завойовують європейський ринок підйомного обладнання

Енергоефективні рішення від DELTA ELECTRONICS завойовують європейський ринок підйомного обладнання
Крани та інші підйомні механізми дуже широко поширені у всіх сферах сучасного виробництва, від видобутку сировини та її переробки, до транспортування і збуту товарів кінцевому споживачеві. В цілому, всі крани можна розділити на три великі групи: мостові, тросові та консольні. У більшості випадків, в кранах, для управління переміщенням використовується частотний привід з гальмівними резисторами, що забезпечують гальмування механізмів, перетворюючи енергію, що виділяється в процесі їх зупинки в тепло. У такій системі близько половини витраченої енергії втрачається на даремний «нагрів атмосфери».

Як відомо з курсу загальної фізики, потенційна енергія тіла E = mgh, а робота по замкнутому контуру дорівнює нулю. Таким чином, енергія, що витрачається на підйом тіла, рівна енергії, що повертається в систему при його опусканні, мінус втрати на тертя і перетворення одного виду енергії в інший.

Використовуючи свій багаторічний досвід впровадження енергозберігаючих технологій в області промислової автоматизації, DELTA ELECTRONICS розробила ряд рішень для підйомно-кранових систем, що забезпечують їх максимальну енергоефективність, успішно застосовуються численними партнерами по всьому світу, в тому числі, і британської Softstart UK.

 

 

Малюнок 1. Енергоефективні рішення DELTA ELECTRONICS вже успішно впроваджені на ряді мостових кранів (кран-балок) в декількох портах Англії

 

Кран-балка один з найбільш поширених видів мостових кранів. Softstart UK шукала економічну і надійну систему для подібних застосувань. DELTA запропонувала своє рішення на базі векторного ПЧ «C2000» в якості привода лебідки, багатофункціональних ПЧ серії «E» забезпечують лінійні переміщення крана і рекуператора «REG2000» замість гальмівних резисторів.

 

Малюнок 2. Компонування системи

 

Малюнок 3. Застосування рекуператора REG2000 замість традиційних гальмівних резисторів повертає в мережу енергію, що генерується в процесі гальмування механізмів


REG2000 преобразует энергию, генерируемую в процессе торможения механизмов (перемещения груза и тележки), и возвращает ее обратно в сеть «для повторного использования». Таким образом, в процессе работы оборудования, достигается экономия до 95%.

Softstart UK находится среди наиболее динамически развивающихся и быстро растущих компаний, на рынке систем автоматизации Великобритании. Она поставляет широкий спектр оборудования ведущих мировых производителей, а также производит собственные приводные системы, в том числе и в диапазоне среднего напряжения.

Дізнатися більше про продукти та рішення DELTA ELECTRONICS, отримати технічну консультацію, дізнатися ціни та наявність обладнання на складі Ви завжди можете на нашому сайті або в офісах компанії «Системи реального часу ― Україна» , офіційного дистриб'ютора компанії DELTA ELECTRONICS в Україні.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner