Внесені поліпшення і доопрацювання модулів дозволяють ефективно пригнічувати перешкоди і наведення на зовнішні лінії зв'язку, завдяки чому поліпшується точність вимірювань і якість регулювання в умовах сучасного виробництва, що характеризується складної електромагнітної обстановки.
Крім того, нові модулі захищені від контактних перенапруг +/- 500В і від електростатичного розряду в повітрі +/- 8000В.
Всі перераховані вище поліпшення ніяк не позначилися на ціні. Нові модулі мають спеціальне маркування:
Модернізація торкнулася модулі аналогового введення DVP04AD-S2 (4 аналогових входу) і DVP06XA-S2 (4 аналогових входу і 2 аналогових виходи), модулі аналогового виводу DVP04DA-S2 (4 аналогових виходи).
У теж час предудущее покоління модулів буде продовжувати проводиться. Їх застосування має сенс, коли контролер і джерело сигналу знаходяться в одній шафі і мають спільну землю. В цьому випадку можна заощадити на комутації, так як попереднє покоління вимагає менше сполучних проводів.
Нижче наведено стара і нова схеми вхідних аналогових ланцюгів.
У старій схемі всі вхідні сигнали мали спільну землю ― контакт COM, в той-же час, як у новій схемі кожен канал оснащений високоякісним диференціальних інструментальним підсилювачем з великим рівнем придушення синфазного сигналу.
В новому варіанті кожен канал має свій контакт COM, тому для підключення потрібно в будь-якому випадку більше проводів.
ДЕТАЛЬНІШЕ:
Офіційне повідомлення виробника англійською мовою (англ pdf 1,03 Мб 03.07.2015)