Кошик
19 відгуків
Частотні перетворювачі, серво, блоки живлення та ПЛК Delta Electronics
Контакти
RTS-Ukraine - офіційний дистриб'ютор та сервісний центр компанії Delta Electronics в Україні
вул. Святослава Хороброго (Чкалова), 29А, Дніпро, Україна
+380 (68) 239-22-23
Днепр - продажи
+380 (56) 239-22-23
АТС, Склад, Бухгалтерия
+380 (97) 848-36-02
Киев - продажи
+380 (67) 637-15-26
Запорожье-продажи
+380 (96) 331-31-30
Харьков - продажи
+38 (068) 239 22 23
  • Телефон+38 (056) 770 04 00

Як Delta Electroncis боролася зі змінами клімату або звіт про зустріч партнерів в Парижі

Як Delta Electroncis боролася зі змінами клімату або звіт про зустріч партнерів в Парижі
Затоплення територій, перетворення родючих земель на пустелі,природні лиха, урагани, нашестя комах, непередбачувані зміна биобаланса ― далеко не повний перелік можливих наслідків.
 

Прийняття будь, дуже поганої новини проходить через стадії шоку, заперечення, розчарування і депресії, перших несміливих спроб експериментів в новій реальності, вироблення рішень і дій. І якщо наша передова громадськість ще не вся вступила в стадію заперечення, то Європа і весь цивілізований світ вже діє.

Кожна людина може внести свій внесок у зменшення викидів CO2.

Для цього необхідно:

  • Усвідомити проблему і весь час пам'ятати про неї при прийнятті щоденних рішень
  • Є менше червоного м'яса. Виробництво м'яса жуйних тварин вимагає в 28 разів більше землі, ніж птахівництво, або свинарство, а так само в 11 разів більше води. Якщо порівнювати з рослинною їжею, такий як рис або картоплю, то в перерахунку на калорію потрібно в 160 разів більше землі виділяється в 11 разів більше парникових газів. При тваринництві виділяється велика кількість метану, який сам будучи парниковим газом у 72 рази підсилює негативний вплив CO2. Обмеження себе в червоному м'ясі дає більший ефект, ніж, наприклад відмова від використання автомобіля.
  • Утеплювати будинки, застосовувати енергоефективні електроприлади, освітлення, економити воду
  • Пересісти на громадський транспорт і велосипед, більше ходити пішки
  • Уникати непотрібних покупок, дрібничок, здавати вторсировину
  • Широко використовувати телеконференції та інтернет, уникати непотрібних поїздок.
  • Вживати локальні товари і продукти, які виробляються в вашому регіоні
Що ж можуть зробити передові приватні компанії, розглянемо на прикладі Delta Group.

Засновник Delta Group Брюс Чен (Bruce Cheng) очолив делегацію, складену з керівників вищої ланки і представників Delta Electronics Foundation, на Конференції ООН зі зміни клімату (COP21) в Парижі.

Демонструючи повну підтримку цілей COP21, делегація взяла участь у заходах Delta, присвячених реалізації ініціативи «Road to Paris». На Конференції відбувся ряд засідань та виставок, де Delta поділилася своїми успіхами в галузі будівництва «зелених» будівель, енергозбереження і скорочення вуглецевих викидів з учасниками з різних країн світу.

У Великому паризькому палаці (Grand Palais, Paris) пройшла виставка Solutions COP21,метою якої стала демонстрація широкій аудиторії безлічі продуктів, послуг, процесів та інновацій, як існуючих, так і планованих проти зміни клімату і її наслідків у всьому світі. На цій виставці Delta продемонструвала експозицію «Delta 21 Green Buildings Exhibition», присвяченої «зелених» будівель.

У програмі виставки Solutions COP21 пройшла зустріч партнерів Delta Electronics, на якій були присутні 100 делегатів з 65-ти країн, в тому числі український партнер Delta Electronics АТ "Системи реального часу-Україна", представлений Генеральним директором, Технічним директором та Директором з ЗЕД.

BEN_4051.JPG

У доповідях розглядалися різноманітні питання, такі як інноваційні методи енергозбереження та обмеження вуглецевих викидів. Доповідачі розкрили стратегію і досягнення Delta і поділіться історіями клієнтів, що успішно реалізували свої екологічні програми.

Досягнення Delta Group і глобальна стратегія

Доповідь Yancey Hai, Голови Ради директорів Delta Electronics був присвячений досягненням і стратегії розвитку Delta Group. Так, обсяг продажів цієї приватної компанії досяг 7.523 мільярда доларів за підсумками 2014 року, продемонструвавши середній агрегатований зростання 32.6% в рік, Delta 5-й рік поспіль входить у топ-20 глобальних брендів Тайваню і є секторальних лідером згідно DJSN ― індексу сталого розвитку Dow Jones.

BEN_4062.JPG

Джерела живлення та інвертори для сонячних батарей виробництва Delta Electronics мають рекордним, найбільшим сьогодні у світі ККД ― 97.5% і 98.7% відповідно.

Завдяки таким високим ККД рішень Delta, клієнти компанії в період з 2010 по 2014 рік змогли заощадити майже 14,8 млрд кВт*год електроенергії і скоротити вуглецеві викиди майже на 7,9 млн тонн в еквіваленті CO2 (у деяких країнах весь загальний річний обсяг викидів не перевищує цієї величини!)

Сонячні позиціонери

Delta запровадила більш 10000 позиціонерів сонячних батарей в США, з точністю позиціонування, що перевищує середню на ринку в 1.5 рази, 388 зарядочных станцій з більш, ніж 1000 зарядочных місць в Норвегії, побудувала штаб квартиру в Фремонте, США, яка сама є "зеленим" будинком з нульовим споживанням енергії, вперше сертифікованим платиновим сертифікат LEED. Стратегічно Delta послідовно переходить від постачання компонентів і пристроїв до постачання інтегрованих систем і рішень.

HQ

 

Кількість дослідних центрів Delta досягло 60-ти з бюджетом рівним понад 6% обороту і штатом більше 7000 інженерів. З метою більш швидкого та ефективного досягнення своїх цілей, більш глибокого проникнення на ринки передових розвинених країн, Delta переходить до політики злиттів і поглинань цілих корпорацій, прагнучи досягти максимальної синергії. Першим значним придбанням Delta Group в цьому році з'явилася покупка відомого норвезького виробника систем живлення Eltek.

ELTEK

 

Запровадивши енергозберігаючі технології на своїх заводах, Delta груп скоротила споживання електроенергії в перерахунку на долар випущеної продукції більш ніж на 50% за період з 2009 по 2014 рік.

Детальніше:

Yancey Hai,стратегії розвитку Delta Group(англійська pdf)

 

Корпоративна соціальна відповідальність в будівництві "зелених будівель" і не тільки

Shan-Shan Guo, директор бренду (Chief Brand Officer) Delta Electronics продемонструвала, яким чином корпорація бере участь у різних соціальних програмах. Delta Electronics приймає участь у конференціях COP починаючи з 2007 року, а за період з 2006 по 2015 рік Delta побудувала 21 "зелений" будинок на планеті.

Тільки за минулий рік вартість бренду Delta Electronics зросла на 17%.

Детальніше:

Shan-Shan Kuo, Корпоративна соціальна відповідальність в будівництві "зелених" будинків і не тільки (англійська pdf)

 

Бізнес Delta Electronics у Європі

Jackie Chang, президент і генеральний директор Delta Electronics EMEA розповів про розвиток бізнесу Delta Electronics у Європі, де сьогодні працює 11 дослідних центрів, 2 виробництва і 2650 співробітників компанії. В Європі Delta Electronics впроваджує зарядні станції для електромобілів, сонячні електростанції, високоефективне енергозберігаюче обладнання для датацентрів, гібридні і батарейні накопичувачі енергії, установки підвищення якості електроенергії, мегаватні контейнерні накопичувачі електроенергії, що знижують пікові навантаження, світлодіодне освітлення.

Детальніше:

Jackie Chang, Delta Electronics у Європі(англійська pdf)

 

Модульне зарядний пристрій для електромобілів і накопичувачі електроенергії

Screenshot from 2015-12-22 16:21:18.pngJorma Autio, виконавчий директор Delta Finland, у своїй презентації, присвяченій бізнесу Delta Electronics пов'язаній з електромобілями, показав еволюцію цього ринку, Починаючи з 1900 року, коли 28% автомобілів в США були електричними. За прогнозами, вже у 2020-му році у світі будуть працювати більше 12 мільйонів зарядних станцій а тільки в Німеччині, за вимогами Європарламенту, найближчим часом має бути встановлено 86 000 станцій. В ході еволюції електромобіля виникло 3 основних стандарту на зарядні пристрої ― японський CHAdeMo, стандарт комбінованої зарядної системи CCS і "суперзарядкі" Tesla.

Delta розробила повністю інноваційний продукт ― модульне ультра швидкий і потужний зарядний пристрій 3-го покоління, потужність якого можна конфігурувати в діапазоні від 60 до 120 кВт кВт з кроком 10 кВт. Пристрій сумісний з основними стандартами, підтримує безліч автоматичних платіжних систем, Ethernet, 3G, GPRS, бездротовий аутентифікацію за допомогою RFID,підтримує інтеграцію з протоколу OCPP v 1.5 альянсу OpenCharge. Пристрій дозволяє заряджати практично всі існуючі електромобілі.
  Charging station

На відміну від конкурентів, пристрій Delta Electronics вміє заряджати до 4-х машин одночасно.

Крім того, Delta пропонує накопичувачі електроенергії, ємністю до одиниць МВт*год дозволяють зрізати піки навантаження, які призначені для різних промислових додатків, наприклад, для використання з сонячними електростанціями, а так само із зарядними станціями електромобілів.

 

ESS

 

Ці накопичувачі можуть заряджатися дешевої нічної електроенергією і віддавати її в "дорогий" період пікових навантажень (привіт будівельникам гідроакумулюючих станцій).

Детальніше:

Jorma Autio, Модульні зарядні пристрої для електромобілів і накопичувачі електроенергії (англійська pdf)

 

Еко-управління будівлею в 1500 магазинах найбільшої мережі модного одягу

Pere Roura, менеджер по продуктах Delta Electronics IABU, розповів, як рішення Delta Electronics в області промислової автоматизації допомогли найбільшої мережі магазинів модного одягу досягти своїх цілей. Лідер ринку рітейлу модного одягу,якому належать 6600 магазинів і кілька відомих торгових марок,задався метою скоротити викиди CO2 на 30% до 2020 року.

ZARA

Була впроваджена "хмарна" система управління опаленням, освітленням, обліку енергоресурсів в 1500 магазинах в Європі і Латинській Америці. Система виконана на базі ПЛК Delta DVP28SV і панелей оператора, оснащених Ethernet.

В результаті скоротилось споживання енергії на 30%, на 200 тонн скоротилися викиди CO2, точки продажу стали споживати на 70% менше води, а деякі будівлі отримали "зелений" сертифікат LEED.

Протягом 4 років експлуатації був накопичений величезний масив "великих даних" ( Big Data), аналізуючи які вдалося виявити шаблони, які дозволяють передбачати втрати енергії.

В результаті впровадження системи вдалося заощадити приблизно 2000 Євро на один магазин мережі в рік.

Детальніше:

Pere Roura. Еко-управління будівлями на прикладі торгової мережі магазинів(англійська pdf)

 

Рішення Delta для професійного світлодіодного освітлення

Доповідь Frederique Le Houedec, менеджера з продажу LED Lighting Solution Delta Electronics EMEA був присвячений сучасному висвітлення. На освітлення сьогодні витрачається близько 14% усієї вироблюваної електроенергії, з яких 80% споживає професійне освітлення вулиць, офісів, торгових центрів, промислових підприємств і тільки 20% ― на освітлення приватного житла.

Професійне освітлення здатне стимулювати виконання тих або інших візуальних завдань, з допомогою правильного моделювання вдається уникнути зайвого блиску, досягти мотивуючої навколишнього середовища, що міняється в часі в ході робочого дня, гнучкості та індивідуалізації.

Delta Electronics пропонує широкий вибір професійних світлодіодних світильників для офісних, промислових, торгових приміщень, освітлення вулиць, тунелів, які володіють сучасними цифровими інтерфейсами, що дозволяють створювати інтелектуальні системи управління освітленням, мають низький рівень відбитого світла, володіють дуже високою світловіддачею 140 лм/Вт, модульною конструкцією, тривалим терміном експлуатації більше 100 000 годин.

Світлодіодні рішення Delta Electronics суттєво економлять електроенергію і знижують викиди СО2.

Детальніше:

Frederique Le Houedec, Рішення Delta для професійного світлодіодного освітлення(англійська pdf)

 

Розумний або "зелений" будинок ― подібності та відмінності, перетворення штаб квартири Delta Electronics EMEA "зелений" будинок

Milo Tseng, старший менеджер з Delta Electronics EMEA розповів про недавнє розширення штаб квартири в Голландії і перетворення її офісу в сертифікований "зелений дім". У доповіді розглянуто загальні риси та відмінності "розумного" будинку від "зеленого" будинку, цілі та параметри проекту, графік виконання робіт та використовуване обладнання Delta Group.

Детальніше:

Milo Tseng Проект з розширення і перебудови амстердамської штаб квартири в "зелений" будинок (англійська pdf)

 

Новий бізнес Delta з виробництва літієвих батарей для UPS, електромобілів, накопичувачів енергії великої ємності

Vincent Lin, операційний директор Delta Electronics EMEA розкрив подробиці покупки компанією Delta Electronics бізнесу з виробництва літієвих батарей у Mitsubishi Heavy Industrial. Згідно з угодою, підписаною в квітні 2014 року, Mitsubishi Heavy Industrial продала компанії Delta Electronics свої бізнес-активи, включаючи виробниче обладнання і технологію виробництва батарей.

Літієві батареї виробництва Mitsubishi Heavy Industries характеризуються компактністю, легкістю і високою надійністю. Компанія пишається багатим послужним списком застосувань батарей, починаючи від електричних автобусів до систем накопичувачів електричної енергії (ESS) контейнерного типу.

Угода передбачає будівництво нового заводу Delta Electronics і демонстраційної станції накопичення електричної енергії контейнерного типу в Таояне (Тайвань), демонтаж заводу Mitsubishi і перенесення його в нову будівлю Delta, навчання персоналу.

Технологічний процес охоплює всі стадії виробництва, від приготування порошку до складання та тестування.

Lion

Потужність заводу 200МВт*год на рік.

Запуск виробництва власних літієвих батарей дозволить Delta ELectronics ще більше підвищити конкурентоспроможність існуючих лінійок продуктів, таких як безперебійні джерела живлення та силові установки для електромобілів і освоїти виробництво контейнерних накопичувачів електричної енергії, ринок яких швидко зростає.

Battery

Офіційне відкриття підприємства заплановано на січень 2016 року.

Детальніше:

Vincent Lin Новий бізнес з виробництва літієвих батарей(англійська pdf)

 

На виставці "Delta 21 Green Buildings Exhibition" в Grand Palais були представлені 21 "зелений будинок", побудований Delta Eectronics, а також нова редакція книги Solid Power, написана засновником Delta Electronics Брюсом Чэном.

Диретору RTS-Ukraine вдалося отримати книгу з автографом автора.

Детальніше про участь Delta в COP21 і про новини з конференції можна дізнатися на офіційному сайті COP21

Всі презентації англійською:

Yancey Hai,стратегії розвитку Delta Group(англійська pdf)
Jackie Chang, Delta Electronics у Європі(англійська pdf)
Shan-Shan Kuo, Корпоративна соціальна відповідальність в будівництві "зелених" будинків і не тільки (англійська pdf)
Jorma Autio, Модульні зарядні пристрої для електромобілів і накопичувачі електроенергії (англійська pdf)
Pere Roura. Еко-управління будівлями на прикладі торгової мережі магазинів(англійська pdf)
Frederique Le Houedec, Рішення Delta для професійного світлодіодного освітлення(англійська pdf)
Milo Tseng Проект з розширення і перебудови амстердамської штаб квартири в "зелений" будинок (англійська pdf)
Vincent Lin Новий бізнес з виробництва літієвих батарей(англійська pdf)
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner