Кошик
19 відгуків
Частотні перетворювачі, серво, блоки живлення та ПЛК Delta Electronics
Контакти
RTS-Ukraine - офіційний дистриб'ютор та сервісний центр компанії Delta Electronics в Україні
вул. Святослава Хороброго (Чкалова), 29А, Дніпро, Україна
+380 (68) 239-22-23
Днепр - продажи
+380 (56) 239-22-23
АТС, Склад, Бухгалтерия
+380 (97) 848-36-02
Киев - продажи
+380 (67) 637-15-26
Запорожье-продажи
+380 (96) 331-31-30
Харьков - продажи
+38 (068) 239 22 23
  • Телефон+38 (056) 770 04 00

Використання ПЧ Delta Electronics в американсько-українському проекті

Використання ПЧ Delta Electronics в американсько-українському проекті

Сири і молочні продукти є важливою частиною раціону здорового харчування, попит на яке завжди зростає.

Щорічно в США проводиться рекордна кількість сиру - понад 5 млн т. при виробництві якого залишається до 50 млн. тон сироватки, в основному складається з води, в якій тим не менш міститься 0.3 % вершкового масла, 0.5% мінералів, 0.8% протеїну і 4.9% лактози.

Приблизно 40% сироватки використовується для отримання вершків, сухої сироватки, лактози, протеїнового концентрату, для добрив і корми для тварин, проте утилізація залишилися 60% - а це мільйони тон, перетворюється на головний біль для будь-якого виробника. Сироватка має високу окисляемостью, великим хімічним і біохімічним споживанням кисню, її не можна просто злити в річку, вона швидко знижує рівень кисню в природних водоймах, тому виробники змушені витрачати частину свого бюджету для її утилізації.

Деякі компанії, наприклад Fage, переробляють сироватку з допомогою бактерій у підсумку в метан, який використовують для вироблення електроенергії, однак собівартість цієї енергії все одно вище ринкової.

Але є й інший шлях. Якщо відібрати із сироватки воду, з допомогою технології зворотного осмосу, концентрація лактози в отриманому пермеате виявиться достатньою для ефективної ферментації з допомогою спеціальної культури дріжджів, які швидко переробляють лактозу в алкоголь. Отриману бражку можна дистилировать в біоетанол, або питної алкоголь високої якості.

При цьому сироватка перетворюється в практично невичерпне джерело безкоштовного сировини. Вважається, що першими таку технологію в промислових масштабах застосували Carbey Milk Products Ltd в Ірландії в 1978 році.

По цьому ж шляху йде і компанія Dutch's Reservoir LLC, яка реконструює існуючий дистиляционный завод для використання вперше подібної технології в промислових масштабах в штаті Нью-Йорк, де утилізуються значні обсяги надлишкової пермеата. У цьому їй допомагає АТ "Системи реального часу - Україна" володіє успішним досвідом автоматизації неперервних процесів дистиляції та отримання спирту високої якості з різної сировини на заводах України, Білорусі, Казахстану, Молдови та США.

Якість одержуваної продукції в значній мірі залежить від точності і стабільності підтримання температур на тарілках і конденсаторах ректифікаційних колон, яка в свою чергу залежить від стабільності роботи системи охолодження.

В результаті обстеження існуючої технології з'ясувалося, що головний контур рециркуляційної води обладнаний насосом надлишкової для цілей проекту продуктивністю, що змушувало працювати автоматичні клапани типу батерфляй з мінімальними кутами відкриття, на нелінійних ділянках характеристики. Це призводило до погіршення якості регулювання, переливам води через вентиляційні труби і зайві витрати електроенергії. Неоптимальне охолодження спонукає колишніх власників заводу до різних експериментів, результати яких можна бачити на зрізі труби на виході одного з теплообмінників.

Дана проблема вирішилася очевидним чином, шляхом частотного регулювання насосом подачі рециркуляційної води.

На вибір виробника частотно-регульованого приводу і взагалі обладнання в США великий вплив робить наявність партнерів і сервісних центрів оперативної доступності. За останні 5 років Delta Electroncis істотно збільшила присутність на американському континенті , тому легко обійшла конкурентів за критерієм ціна/продуктивність. З допомогою RTS-Ukraine був обраний частотний преоразователь VFD185E43A. Цей перетворювач був доставлений прямо на завод за 3 робочих дні і нічим не відрізнявся від тих частотников, які всі звикли бачити в Україні.

Перетворювач вільно розмістився в існуючій панелі керування насосом завдяки своїм компактним розмірам.

Деяке занепокоєння викликало напругу мережі, яке було понад 500 В, хоча і знаходилося у верхньому межі допуску для США.

Однак виробник підтвердив, що незважаючи на те, що не існує спеціальної версії ПЧ Delta Electronics для північноамериканського ринку, звичайний серійний привід серії VFD-E відразу розроблявся з урахуванням можливості роботи в США, володіє достатнім запасом по перенапруження і дана напруга є цілком штатним. Це і було доведено практикою.

Перетворювач частоти Delta Electronics просто і зручно інтегрувався в існуючу АСУ ТП заводу і вже працює спільно з великою кількістю ПЧ Micromaster компанії Siemens, будучи серед них найбільш потужним. Для налаштування довелося змінити всього декілька параметрів по відношенню до устанавливааемым за замовчуванням.

Привід повністю виправдав очікування, споживаючи майже в половину менше електроенергії, насос став працювати значно тихіше і м'якше, що благотворно позначається на довговічності муфт, підшипників і ущільнень, діапазон регулювання наступних контурів охолодження розширився і пішов у лінійну область, якість регулювання ключових змінних процесу, що впливають на якість кінцевого продукту помітно покращився.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner