Кошик
19 відгуків
Частотні перетворювачі, серво, блоки живлення та ПЛК Delta Electronics
Контакти
RTS-Ukraine - офіційний дистриб'ютор та сервісний центр компанії Delta Electronics в Україні
вул. Святослава Хороброго (Чкалова), 29А, Дніпро, Україна
+380 (68) 239-22-23
Днепр - продажи
+380 (56) 239-22-23
АТС, Склад, Бухгалтерия
+380 (97) 848-36-02
Киев - продажи
+380 (67) 637-15-26
Запорожье-продажи
+380 (96) 331-31-30
Харьков - продажи
+38 (068) 239 22 23
 • Телефон+38 (056) 770 04 00

Вже сьомий рік поспіль Delta Electronics - найкращий бренд Тайваню

Вже сьомий рік поспіль Delta Electronics - найкращий бренд Тайваню

Delta є єдиною тайванської маркою, яка показує 2-х значний темп зростання своєї вартості 5й рік поспіль, що є одним з найвищих показників.

Щорічно Delta інвестує 6-7% свого обороту в дослідження і розробки (R&D) нових технологій і сконцентрувалася на трьох напрямках бізнесу: силова електроніка, автоматизація та інфраструктура. Річний оборот Департаменту промислової автоматизації вже впритул наблизився до мільярда доларів США, при цьому він на третину сформований виручкою від продажу перетворювачів частоти, з виробництва яких компанія займає II місце у світі (2015-2016 роках компанія випускала по 3,5 мільйонів перетворювачів частоти в рік).

Крім цього, в минулому році придбала компанії Delta Delta Controls і LOYTEC, тим самим зміцнивши свої позиції в області автоматизації будівель, а в 2017 році концерн Delta увійшла компанія VIVOTEK – один з провідних світових гравців на ринку обладнання для мережевого відеоспостереження.

Delta добре відома своїми інноваційними та енергоефективними рішеннями, активно бере участь у міжнародних заходах та заходах в області сталого розвитку. Протягом декількох років Delta на запрошення ICLEI (Міжнародна рада з місцевим ініціативам у сфері навколишнього середовища) робить доповідь на щорічній Конференції з клімату. До 2015 року Delta організувала серію паралельних заходів "Delta Green Building Exhibition", які проходили в Grand Palais (Париж), де поділилася своїм досвідом у галузі зеленого будівництва. Згодом компанія повторила цю виставку в Пекіні, Тайбеї і Гаосюні. Ці виставки відвідало більше 150 000 чоловік, включаючи видних державних чиновників, керівників бізнесу та осіб, що приймають рішення.

 

Інші новини
 • Новий каталог Delta серії AS: тепер українською для вашої зручності та успіху в автоматизації
  Новий каталог Delta серії AS: тепер українською для вашої зручності та успіху в автоматизації
  🎉🇺🇦 Увага автоматизатори України! Маємо фантастичну новину! 🌟 Нарешті доступний українською мовою каталог "Компактний модульний ПЛК середнього класу Delta серії AS - Гнучкий, розумний, дружній – найкращий вибір для автоматизації обладнання". 💙💛 Тепер ви можете насолоджуватись читанням та вибором продуктів на нашій рідній мові! 📖 А ще краще, ПЛК відразу доступні для замовлення без затримок через проблеми з ланцюгами постачання, з якими стикаються наші конкуренти! 🚀
  Повна версія новини
 • Налаштовуй Дельту солов'їною !
  Налаштовуй Дельту солов'їною !
  Офіційний партнер Delta Electronics, RTS-Ukraine, радий повідомити про додавання української мови до двох найпопулярніших програм для налаштування частотних перетворювачів (VFD-Soft) та програмованих логічних контролерів (ISP-Soft).
  Повна версія новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner