Кошик
19 відгуків
Частотні перетворювачі, серво, блоки живлення та ПЛК Delta Electronics
Контакти
RTS-Ukraine - офіційний дистриб'ютор та сервісний центр компанії Delta Electronics в Україні
вул. Святослава Хороброго (Чкалова), 29А, Дніпро, Україна
+380 (68) 239-22-23
Днепр - продажи
+380 (56) 239-22-23
АТС, Склад, Бухгалтерия
+380 (97) 848-36-02
Киев - продажи
+380 (67) 637-15-26
Запорожье-продажи
+380 (96) 331-31-30
Харьков - продажи
+38 (068) 239 22 23
  • Телефон+38 (056) 770 04 00

Розумне виробництво, промисловий інтернет речей IIoT, хмарну платформу, 3-D машиний зір ToF, засоби керування рухом демонструє Delta на цьогорічній виставці SPS у Нюрнберзі

Розумне виробництво, промисловий інтернет речей IIoT, хмарну платформу, 3-D машиний зір ToF, засоби керування рухом демонструє Delta на цьогорічній виставці SPS у Нюрнберзі

Демонстрація включає новий інструмент Delta Digital Dashboard як програмне забезпечення як послуга (SaaS) - DIACloud Digital Dashboard, який пропонує віддалену візуалізацію хмарних даних для широкого спектру програм; і нову функціональну плату IIoT для серії ПЛК для включення різноманітних додатків IIoT.

«Багато наших клієнтів зараз інвестують у ІІоТ», — сказав Ротгер Сандер, заступник директора бізнес-групи промислової автоматизації Delta у регіоні Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA). «Об’єднана архітектура комунікацій відкритої платформи (OPC UA) — це стандарт, з яким багато клієнтів вирішили працювати. Ми раді, що нові продукти, які ми представляємо для SPS, відповідають відкритому стандарту OPC UA і можуть підтримувати широкий спектр програм IIoT».


Хмарна платформа IIoT – цифрова інформаційна панель DIACloud


Delta запускає останню еволюцію свого віддаленого доступу DIACloud: Digital Dashboard. Цей новий інструмент «Програмне забезпечення як послуга» (SaaS) Digital Dashboard пропонує дистанційну візуалізацію хмарних даних. Це робить усі додатки та машини легко та безпечно доступними з Інтернету, що підвищує гнучкість і зручність користувача.


Користувачі можуть створювати налаштований інтерфейс для своїх додатків, а також графік тенденцій у реальному часі або моніторинг історичних даних, тоді як Digital Dashboard також має функцію будильника для сповіщень у реальному часі. Він ідеально підходить для машинобудівників і додатків, які вимагають віддаленого підключення, таких як насоси, які мають частотні приводи. Не потрібно інсталювати програмне забезпечення, що також спрощує налаштування.


Рішення для насосів із приводом векторного керування вентилятором/насосом Delta CP2000


Delta демонструє свій вентиляторний/насосний ПЧ з векторним керуванням  Vector Control Drive CP2000 у симульованому середовищі, показуючи різні робочі режими, які можливі через його мікропрограму, що дозволяє CP2000 керувати  вісьмома приводами одночасно. 


Delta також демонструє своє останнє нове багато приводне рішення – резервне рішення для водопостачання, яке підходить для застосування в різних сферах – від систем протипожежного водопостачання до побутових систем водопостачання,  енергоблоків, промислових систем водоочищення, систем очищення стічних вод, сільскогосподарських і громадських об’єктів.


ToF (Time of Flight) камера вимірювання часу польоту DMV-T


Нова високошвидкісна камера Delta Time of Flight Camera DMV-T для машинного бачення використовує вбудований процесорний датчик, який забезпечує частоту кадрів до 60 кадрів на секунду. Камера фіксує інформацію про глибину, обчислюючи різницю фаз між несучою частотою активного світла, випромінюваного камерою, та світла, відбитого від об’єкта. Цей процес дозволяє отримувати 3D-інформацію на дуже високій швидкості.

Промисловість, зокрема сільське господарство, логістика, транспортні засоби з автоматичним керуванням і робототехніка, можуть отримати вигоду від камери Time of Flight Camera DMV-T, оскільки вона добре захищена, що робить її придатною для різноманітних складних умов.


Відвідувачі стенду Delta також можуть ознайомитися зі сканерами штрих-кодів. Крім зчитування 1D/2D штрих-кодів, вони також здатні зчитувати несправні або пошкоджені штрих-коди, допомагаючи підвищити продуктивність і ефективність. Вони вже використовуються в таких різноманітних додатках, як виробництво електроніки та упаковка харчових продуктів, а також у галузях логістики, починаючи від комунікацій і закінчуючи відстеженням виробництва.


Компактний модульний контролер руху CODESYS серії AX-3


Контролери руху Delta серії AX-3 тепер пропонують п’ять нових моделей ЦП, які дозволяють керувати від чотирьох до 64 приводів, пропонуючи широкий спектр інтерфейсів підключення від EtherCAT, Modbus TCP/RTU до Ethernet/IP і OPC UA. Остання лінійка контролерів руху від Delta збільшує масштабованість портфоліо продуктів управління рухом і ПЛК, пропонуючи клієнтам більше можливостей для задоволення їхніх вимог у широкому діапазоні сегментів ринку. Вони варіюються від упаковки до деревообробки, металообробки та обробки матеріалів.

Delta продовжує пропонувати ПЛК AX-324N і AX-300N, які ідеально підходять для програм, які не потребують функцій керування рухом.


Компактний модульний ПЛК середнього класу серії AS з новою функціональною платою IIoT


Delta розширює свою високопродуктивну серію ПЛК AS новою функціональною картою AS-FFTP01, щоб увімкнути різні додатки IIoT для розширення можливостей програм, що працюють на базі ПЛК AS300 від Delta. Функціональна карта AS-FFTP01 IIoT сумісна з багатьма програмами. Він забезпечує підтримку OPC UA та пропонує покращене підключення до систем SCADA та MQTT для обміну файлами даних із хмарними додатками. У той же час функція FTP-сервера забезпечує можливість підключення до ІТ-додатків, таких як передача файлів між ПЛК і ПК. Delta очікує, що серія AS відіграватиме важливу роль у розвитку Індустрії 4.0, підвищуючи ефективність виробництва та індустріального середовища.


Delta вітає відвідувачів свого стенду (зал 7, стенд 593) на виставці SPS Nuremberg 2022, яка проходитиме на виставці Nuremberg з 8 по 10 листопада.


Для отримання додаткової інформації про промислову автоматизацію Delta відвідайте www.delta-emea.com

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner